Košarka

Zoran Dragić ni mogel preprečiti poraza

V 7. krogu Evrolige za košarkarje je Baskonia Zorana Dragića presenetljivo doma izgubila s francoskim Asvelom, z rezultatom 86:88. Za Francoze je bila to šele prva zmaga. Slovenski reprezetant je v 17 minutah dosegel 12 točk. Na ostalih tekmah je Barcelona premagala berlinsko Albo s 103:67, Olympiacos je zmagal v Sankt Peterburgu, Anadolu Efes pa je doma premagal Maccabi.

Danes bo Real Madrid z Anthonyjem Randolphom gostoval pri Žalgirisu, Žan Mark Šiško bo z Bayernom pričakal Crveno zvezdo, Klemen Prepelič pa se bo doma z Valencio, pomeril z Milanom.

Baskonia – ASVEL 86:88