Zmaji z zanesljivo zmago začeli v ABA ligi!

Košarkarji Cedevite Olimpije so prepričljivo premagali Borac iz Čačka – 98:81.

Pri zmajih je z 18 točkami izstopal Edo Murić, eno manj sta dodala Alen Omić in Jogi Ferrell, medtem ko se je Amar Alibegović ustavil pri 16 točkah.

Za Čačane je Marko Radonjić dosegel 26 točk, Radovan Đoković in Bojan Tomašević pa sta jih dodala po deset.

Po dokaj negotovi prvi četrtini, v kateri je Borac z dobrim napadom nevtraliziral težave v obrambi, je ekipa Jurice Golemca tekmo prelomila v drugem polčasu.

V nekem trenutku je prednost znašala največ 14, po 20 minutah košarke pa je imela Cedevita Olimpija 12 točk prednosti – 51:39.

Trend se je nadaljeval tudi na začetku tretje četrtine, v kateri so Ljubljančani nadaljevali s sijajno igro v napadu, kar je bilo dovolj za velikih 20 točk prednosti sredi tretje četrtine.