KošarkaLiga NBA

Vsi trije slovenski košarkarji v NBA ligi, so nocoj stopili na parkete severnoameriške košarkarske lige.

Košarkarji Miamija so gostili Chicago Bullse, ki so slavili s 102:110. Pri domačih je bil najkoristnejši Butler, ki je dosegel 33 točk, Goran Dragić jih je prispeval 8, ob tem pa zbral še 6 skokov in 7 podaj.

Denver si je zmago proti Memphisu priigral v zadnji četrtini, katero so dobili z rezultatom 35:21. Denver je do zmage popeljal Porter, ki je dosegel 31 točk. Vlatko Čančar je ob novi zmagi prispeval dve točki.

Košarkarji Dallasa so slabše odprli srečanje in v prvi četrtini dosegli le 17 točk. Kljub temu so se vrnili v igro za zmago in pred zadnjo četrtino zaostajali le dve točki. Luka Dončić je bil najboljši posameznik, dosegel je 24 točk, 7 skokov in 8 podaj.

Miami Heat – Chicago Bulls 102:110

Denver Nuggets – Memphis Grizlies 120:96

Sacramento Kings – Dallas Mavericks 113:106