Košarka

Košarkarji Miamija so se znova pomerili z Milwaukee Bucksi, tokrat so se “maščevali” za visok poraz in slavili z rezultatom 119:108. Odločilna je bila zadnja četrtina, katero je Vročica dobila z rezultatom 31:17. Najboljši posameznik v vrstah Miamija je bil Goran Dragić, ki je dosegel 26 točk, 5 skokov in dve podaji. Pri nasprotnikih je enako število točk dosegel Antetokounmpo.

Košarkarji Dallasa so doživeli še en poraz, tokrat so jih s 118:99 premagali košarkarji Charlotte Hornetsov. Tokrat so Mavericksi odigrali slabo v obrambi in ob polčasu prejeli 68 točk ter za Hornetsi zaostajali enajst točk. Brez razpoloženega Luke Dončića Dallas težko zmaguje, tokrat je Dončić dosegel “le” 12 točk, dva skoka in 5 podaj.