Hokej na leduLiga NHL

Kralji na krilih Kopitarja do preobrata in velike zmage proti moštvu St. Louis Blues.

Tekmo so odlično začeli gostje in že po 11 minutah imeli vodstvo z 0:3! Slovenski hokejist Anže Kopitar je vodstvo St. Louisa v 14. minuti, v prvi tretjini znižal na 3:1. V 19. minuti druge tretjine je Kopitar z igralcem več  dosegel gol za znižanje na 3: 2, nato je po Kopitarjevi podaji Matt Luff  izenačil na 3:3.

Nihče tega ne naredi sam, toda ko se vaš vrhunski igralec ali igralci odločijo, da morajo igro znova okrepčati in jo naredijo na pravi način, je zelo enostavno slediti,” je o Kopitarju dejal McLellan. “Ko se alfa odloči, da bo igral na pravi način, mu sledijo vsi ostali, in to je nocoj pokazal Kopitar in nekaj drugih,” je še dodal trener Kraljev.