KošarkaLiga NBA

Goran Dragić do 14 točk v pol ure, nova rekordna minutaža za Vlatka Čančarja, ki je v 22 minutah dosegel 4 točke in 7 skokov.

Trae Young je prevzel vajeti in poskrbel, da je Nate McMillan prišel do svojega prvenca kot začasni trener Atlanta Hawksov. Young je v četrti četrtini dosegel 13 točk in tako so Hawksi v torek zvečer premagali Vročico s 94: 80 ter prekinili zmagoviti niz Miamija. John Collins je dosegel 17 točk za Atlanto, ki je v nedeljo izgubila pri Miamiju in v ponedeljek odpustila trenerja Lloyda Piercea. Kevin Huerter je za Hawkse dosegel 16, Clint Capela pa 10 točk in 17 skokov.

“Izgubili smo trenerja Piercea, vsi smo se morali bolj potruditi,” je dejal McMillan. Duncan Robinson in Goran Dragić sta dosegla po 14 točk za Miami, Bam Adebayo jih je prispeval 11.

Na tekmi med Denver Nuggetsi in Milwaukee Bucksi je Nikola Jokić dosegel mejnik v karieri in Denver Nuggetsom pomagal prekiniti niz petih zmag Milwaukee Bucksov. Jokič je za svoj 50. triple-double v karieri dosegel 37 točk, 11 podaj in 10 skokov. Slovenski reprezentant Vlatko Čančar je tokrat na parketu preživel 22 minut in prispeval k zmagi Denvrja, s 4 točkami in 7 skoki.