Nogomet

Verbič in Blažič poražena, danes nastopata Oblak in Iličić

Včeraj so bile odigrane tekme 1. kroga najelitnejšega tekmovanja v nogometni Ligi prvakov. Od naših nogometašev sta nastopila Benjamin Verbič, ki je s svojim Dinamom iz Kijeva doma klonil proti Juventusu, z 0:2. Oba zadetka je dosegel Španec Alvaro Morata, v 46. in 84. minuti. Verbič je v igro vstopil v 70. minuti srečanja.
Drugi naš reprezentant Miha Blažič je odigral celotno srečanje, a je žal s Ferencvarosem na Nou Campu klonil proti sloviti Barceloni, z rezultatom 5:1. Zadetke so dosegli Messi v 27. min iz enajstmetrovke, Fati 42., Coutinho 52., Pedro 82. in Dembele v 89. minuti.. Za goste je zadetek dosegel Harati v 70. min, iz enajstmetrovke.

Danes bosta od naših reprezentantov nastopila še Jan Oblak, ki gostuje v Münchnu pri branitelju naslova Bayernu in Josip Iličić, ki z Atalanto odhaja na dansko k Midtjyllandu.