Rokomet

Trimo poražen v Makedoniji

Rokometaši Trima so včeraj gostovali v Makedoniji v Bitoli, pri Eurofarmu Pelisterju. Slovenski predstavnik v evropskem tekmovanju je vpisal poraz, in sicer z rezultatom 33:26 (20:14)

Uvod v srečanje je bil po načrtih slovenskega predstavnika, a so v nadaljevanju prvega polčasa storili preveč napak, kar so Makedonci izkoristili in dosegli kar 20 zadetkov v prvem polčasu. V nadaljevanju srečanja so trebanjski levi nekoliko popravili igro v obrambi, kljub temu so domačini razliko še povečali in slavili s sedmimi zadetki prednosti. Pri domačih je Mandalinić dosegel enajst zadetkov, v dresu Trima je bil najučinkovitejši Rašo, z osmimi zadetki.

EHF LIGA, 6. krog:

8. December

RK Eurofarm Pelister – RK Trimo Trebnje 33:26 (20:14)

RK Trimo Trebnje:  Tomić 5 obramb, Brana 3 obrambe; Sarak 4, Potočnik 3, Dobovičnik, Didovič, Grbić 1, Rašo 8, Hamidović 4, Kotar, Cirar 3, Florjančič 1, Grojzdek, Udovič 2, Kamnikar, Višček