Hokej na ledu

Triglav stoodstoten, Bled po preobratu

Včeraj sta bila odigrana dva dvoboja v IHL tekmovanju v hokeju na ledu. Hokejisti Triglava so gostili Celjane in prišli še do šeste zmage v tem tekmovanju, slavili so kar z 10:2, kar šestkrat so domači v polno merili v zadnji tretjini. Hokejisti Slavije Jr. so gostili Blejce in po prejetih zadetkih v zadnji tretjini, morali priznati premoč Gorenjcem, ki so salvili z 2:3. Triglav je vodilni, s šestimi zmagami na šestih tekmah, sledi jim Bled s tremi zmagami in enim porazom. Stoodstotni so tudi hokejsiti Hidrie Jesenice, ki pa so odigrali le tri tekme v letošnji sezoni.

HK Triglav – HK Celje 10:2
(1:0,3:1,6:1)

HK Slavija Jr. – HKMK Bled 2:3
(1:0,1:1,0:2)