Hokej na ledu

Slovenski dvoboj pripadel KAC-u

Včeraj je bila v Grazu odigrana tekma 18. kroge BEt at Home ICE hokejske lige med Graz99ersi in KAC-om. Domači hokejsiti so povedli z 2:0, nato pa je sledil preobrat gostov iz Celovca, ki so slavili s 3:6.

Hokejsiti Graza so bolj odprli srečanje in si priigrali prednost, a so do konca druge tretjine gostje poskrbeili za izenačenje in takrat je na semaforju kazalo 3:3. Hokejisti KAC-a so v zadnjem delu zadeli še trikrat in prišli do osme zmage v sezoni. Kljub temu porazu, Graz ostaja vodilni po štirinajstih odigranih tekmah. Pri domačih se je Ken Ograjenšek vpisal med asistente, nastopil pa je tudi Adis Alagić. Pri gostih je zadel Rok Tičar, ob rezultatu 2:2, ob zmagi pa je sodeloval tudi Blaž Gregorc.

Graz99ers – KAC 3:6
(1 : 0, 2 : 3, 0 : 3)