Ostali športi

Slovenija na evropskem prvenstvu!

Slovenska futsal reprezentanca je v Laškem gostila Latvijce in slavila s 5:3. S to zmago si je Slovenija zagotovila nov nastop na evropskem prvenstvu.

Varovanci Tomija Horvata so vodili že ob polčasu, na semaforju je kazalo 4:2. Za vodstvo so gostje zadeli že v 33. sekundi srečanja, strelec je bil Matjušenko. Za izenačenje je poskrbel Čujec, in sicer v drugi minuti, v isti minuti je žogo v lastno mrežo poslal Babris. V peti minuti je bil izid znova poravnan, še drugič je zadel Matjušenko, rezultat je bil 2:2. Do konca polčasa sta zadetka dosegla še Totošković in Fideršek. V drugi minuti nadaljevanja je drugič na srečanju zadel tudi Čujec, gostje pa so z zadetkom Pastars v 31. minuti, poraz le nekoliko ublažili.