Nogomet

Slovenci delno uspešni na zelenicah elitnega tekmovanja

Sredine tekme Lige prvakov so postregle z velikim številom golov. Pri Atalanti je Josip Iličić v igro vstopil v drugem polčasu in prispeval lepo podajo za četrti gol, ki ga je dosegel Rus Alaksey Miranchuk, v 89. minuti, za zmago z 0:4. Milanskemu Interju je po vodstvu in sami igri kazalo na lažje delo proti Borussiji iz Mönchengladbacha, a so se gostje hitro vrnili v igro in premagali Samirja Handanovića v 63. minuti. Nato je napadalec gostov, Hofmann, v 84. minuti spravil žogo iza hrbta Handanović za vodstvo z 1:2. Ko je delovalo, da gredo tri točke na račun Nemcev, si je Inter le priboril točko po zaslugi Lukakuja, zadel je v 90. minuti za končnih 2:2. Oblakov Atletico je občutil moč Nemškega stroja, kajti mreža Jana Oblaka se je zatresla kar štirikrat.