Instagram nkrijeka
Nogomet

Rožman z Rijeko med najboljših osem

Na Hrvaškem so odigrali tekme osmine finala nogometnega pokala. Najbolj zanimivo je bilo v Varaždinu, kjer si je branilec naslova Rijeka, katero vodi Simon Rožman, napredovanje zagotovila šele v 92. minuti. Odločilni zadetek je dosegel nekdanji igralec Olimpije Luka Menalo, ki je zadel že na četrti zaporedni tekmi. Adam Gnezda Čerin, ki se je vrnil po poškodbi, je za zmagovalca odigral celotno srečanje.

Dinamo Zagreb, za katerega je Petar Stojanović odigral celotno srečanje, je z 2:0 zmagal v gosteh pri Rudešu. Osijek, kjer igrata slovenska reprezentanta Damjan Bohar in Mario Jurčević, se je med najboljših osem uvrstil že prejšnji mesec.