Nogomet

Radomlje presenetile prvoligaša, Frelih reševal Olimpijo

Prvemu četrtfinalistu Mariboru, so se včeraj pridružile še tri ekipe. Prvi so napredovali Radomljani, ki so po zaostanku z 0:2 ob polčasu, vendarle zmagali, s 3:2. Pravo dramo smo videli v Brežicah, saj so domači do 80. minute vodili s 3:1, a je Olimpija pred koncem tekma izenačila na 3:3. V podaljških ni bilo zadetkov, tako da smo gledali enajstmetrovke, domači so vse poizkuse zgrešili, ob dveh zadetih enajstmetrovkah, se je Olimpija veselila napredovanja.

V Kopru so povedli gostje iz Kidričevega, domači so izenačili v drugem polčasu in tekma se je po rednem delu končala z izidom 1:1. V podaljških so bili domači nekoliko bolj aktivni in so z zadetkoma v 117. in 120. minuti odločili zmagovalca.