RokometSlovenija

Prva tekma v Ajdovščini brez zmagovalk

Rokometašice ŽRK Mlinotest Ajdovščina so se pomerile s Švedsko ekipo Kristianstad Handboll. Prva tekma v dvorani Police se je končala brez zmagovalca, z rezultatom 26:26.

Srečanje so bolje odprle slovenske predstavnice, ki so povedle z 1:4. Ajdovke so nekaj časa vodile s tremi goli prednosti, a so Švedinje v 17. minuti z zadetkom Carlstromove uspele izenačiti na 6:6. Nato so rokometašice Kristianstada pobegnile na večjo prednost (11:7), a so se rokometašice Ajdovščine uspele vrniti z goloma Perazićeve in Albine.

Tudi v drugem polčasu smo spremljali izenačen rokomet, gol za izenačenje je dosegla Fegićeva. Prva strelka Kristianstada je bila Eggetova, ki je dosegla 10 zadetkov, Perazićeva jih je za Ajdovke prispevala 9.