Nogomet

PLTS: Mura kroji vrh, remija v Kopru in Domžalah

Včeraj so bili odigrani trije dvoboji Prve lige Telekom Slovenije, zmaga je ostala zgolj v Murski Soboti, preostala dvoboja sta se končala brez zmagovalca, z rezultatom 1:1.

Zmagovalca v Murski Soboti je odločil Andrija Filipović, ki je zadel dvakrat v mrežo Tabora iz Sežane. Muraši so se z novo zmago, tudi z zadetkom Nina Koutra, zavihteli na vrh prvenstvene lestvice, kjer so točkovno poravnani z Bravom. Koper in Olimpija sta se razšla brez zmagovalca, oba zadetka sta bila dosežena v prvem polčasu. V dresu Kopra je zadel Žan Žužek, z bele točke pa je izenačil Endri Cekici. Večerni dvoboj v Domžalah se je končal z delitvijo točk, goste iz Maribora je v vodstvo, ob prvencu, v 24. minuti popeljal Jan Repas. Rumeni so uspeli doseči izenačujoči zadetek v 62. minuti, ko je zadel Dario Kolobarić.

NŠ Mura – NK Tabor Sežana 3:0