RokometSlovenija

Parižani previsoka ovira

V Zlatorogu so včeraj  rokometaši Celja Pivovarne Laško gostili francoski PSG.

Na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov so Celjani klonili proti favoriziranim rokometašem PSG-ja, ki je slavil s 37:24. Francozi so že v prvem polčasu vodili z desetimi zadetki prednosti, rezultat je bil 11:21. Rezultat je bil izenačen le do 2:2, nato so sledili štirje zaporedni zadetki PSG-ja. V prvem polčasu je najvišja prednost znašala enajst zadetkov, toliko so jih Celjani dosegli v prvem polčasu. V drugem polčasu so Parižani dvakrat vodili s petnajstimi zadetki prednosti, a so rokometaši Celja dosegli dva zadetka ob koncu srečanja in prednost Francozov je na koncu znašala 13 zadetkov.