NogometSlovenija

Olimpija zapravila priložnost za ponovni pobeg

Zadnji dvoboj 31. kroga Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran v Stožicah, kjer je Olimpija gostila Aluminij.

Nogometaši Olimpije so želeli voditi ritem igre, vendar so v 12. minuti gostje iz Kidričevega presenetili zeleno-bele in povedli z 0:1, po kotu je z glavo zadel Luka Petek. Olimpija je želela priti do izenačenja, vendar si do konca polčasa niso priigrali resnejših priložnosti. V 12. minuti drugega polačsa je bil dosežen nov zadetek, tokrat v mrežo Aluminija. Po izvedenem kotu Ivanovića je zadel Vujadin Savić. V 70. minuti je za vodstvo Olimpije zadel Ivanović, uspešno je zaključil napad po levi strani. Dve minuti pred iztekom igralnega časa je strel iz enajstih metrov v zadetek pretvoril Krefl.

NK Olimpija – NK Aluminij 2:2 (0:1)
Savić 57′, Ivanović 70′; Petek 12′, Krefl 88′ (11m)