NogometSlovenija

Olimpija nadaljuje zmagoviti niz, Kopru domžalski skalp

Varovanci Alberta Riere so zabeležili še sedmo zaporedno prvenstvo zmago in zanesljivo zasedajo vodilni položaj. V večernem terminu so Koprčani gostovali v Domžalah in prišli do zmage v zaključku srečanja.

Zmaje je v vodstvo popeljal Mustafa Nukić, v 56. minuti pa je Mario Kvesić izkoristil strel z bele točke, ob prekršku je glavni sodnik izključil Radomljana Luko Gučka. Prvi zadetek v sezoni so zeleno-beli prejeli v 95. minuti srečanja, iz enajstih metrov je bil Sandi Nuhanović, ki je postavil končni rezultat 2:1.

Koper je prišel do 15 točke v sezoni po zmagi v Domžalah, z rezultatom 0:2. V 85. minuti se je šestega zadetka v sezoni veselil vodilni strelec Prve lige Telemach, Andrej Kotnik. Zmago gostov je v sodnikovem dodatku potrdil Anis Jašaragić.

NK Olimpija – NK Radomlje 2:1

NK Domžale – FC Koper 0:2