NogometSlovenija

Mlinarjem in zmajem po točka

V športnem parku Domžale sta se moštvi Radomelj in Olimpije razšla z neodločenim rezultatom 1:1.

Olimpija pri novincu med prvoligaši ni uspela do popolnega izkupička, domači pa so zabeležili še drugo točko v sezoni. V prvi nedeljski tekmi so gostje vlogo favorita upravičili v 17. minuti srečanja, ko je žogo v mrežo domačih poslal Sava Petrov. A veselje zmajev ni trajalo dolgo, saj je le pet minut kasneje izenačil Andrej Pogačar in se podpisal pod prvi gol Radomljanov v novi sezoni. Do konca prvega dela srečanja se rezultat ni več spreminjal. Na začetku drugega polčasa so zapretili domači, a z obrambo se je izkazal vratar Olimpije Nejc Vidmar. Kljub ne katerim priložnostim, pa sta mreži v drugem polčasu mirovali, tako da je ostalo pri rezultatu iz prvega polčasa.