Foto :Urban Lesjak
NogometSlovenija

Maribor odpravil Radomlje s petardo, Celjani znova po preobratu, Bravu domača zmaga

V nedeljo so bile na sporedu preostale tri tekme desetega kroga Prve lige Telemach.

Gledalci so videli dve domači zmagi in eno gostujočo. Bravo je v Spodnji Šiški premagal Gorico, strelec obeh zadetkov v prvem polčasu pa je bil Martin Kramarič, najprej z bele točke (21. minuta) in za končnih 2:0 v 37. minuti srečanja.

Mariborčani so gostovali v Domžalah in Radomlje premagali z 0:5. Mlinarji so dvoboj končali z devetimi nogometaši v polju, saj sta bila izključena Velić in Šošić. V vijoličastem dresu je zadetke doseglo pet nogometašev, mrežo domačih je načel Baturina v tretji minuti, nato pa so zadeli še Kronaveter, Mitrović, Repas in Božičković.

Celjani so že proti Olimpiji zaostajali, a se na koncu veselili zmage, tako pa je bilo tudi na dvoboju z Domžalami. Gostje so zadeli že v prvi minuti srečanja, strelec je bil Kovačević. Z igralcem manj so Celjani izenačili v 62. minuti, ko je zadel Zec. Znova se je v 77. minuti vzpostavilo igralsko razmerje, saj so tudi Domžalčani nadaljevali srečanje z igralcem manj. Za veselje domačih navijačev je v 87. minuti srečanja poskrbel Janjičić.

NK Bravo – ND Gorica 2:0

NK Radomlje – NK Maribor 0:5

NK Celje – NK Domžale 2:1