Košarka

Krka zgrešila napad za zmago

V zaostali tekmi 2. kroga ABA lige, je Krka po dramatični končnici izgubila z Igokeo iz Aleksandrovca z 69-70. Krkaši, ki so v 48 urah odigrali že drugo tekmo, so dobro začeli in povedli z 9:1, a so se gostje uspeli vrniti v igro in prvo tretjino dobiti. Minuto pred koncem so gostje imeli 3 točke prednosti, vendar je s trojko izenačil Stipčević. Gostje so nato zadeli le en prosti met in Novomeščani so imeli zadnji napad, katerega je Stipčević zgrešil. Najboljši strelec pri domačih je bil Škifić s 14 točkami, Stipčević jih je dodal 11, pri gostih je največ točk dosegel Jovanović, končal je pri številki 19. Po treh krogih ima Krka eno zmago in dva poraza ter zaseda 8. mesto.

KK Krka – Igokea 69:70
(18:21, 23:22, 13:15, 15:12)