Hokej na ledu

Jezovšek prinesel zmago Jesenicam

Na edinem včerajšnjem srečanju v Alpski hokejski ligi, so Jeseničani doma šele po kazenskih strelih ugnali avstrijski Bregenzerwald. Prvi dve tretjini nista ponudili zadetkov. V zadnji tretjini so v 44. minuti povedli gostje preko Metzlerja. Tri minute kasneje so Jeseničani izenačili, po podajah Tomaževiča in Širovnika je zadel Jezovšek. Redni del se je končal z rezultatom 1:1, v podaljšku so imeli gostje skoraj dve minuti dva igralca več, a se je Jeseničanom uspelo ubraniti. Odločili so kazenski streli, kjer je bil znova edini uspešen Jezovšek.

Jeseničani imajo po sedmih tekmah 8 točk im zasedajo deseto mesto na lestvici. Naslednjo tekmo igrajo že danes ob 18:00, ko v goste prihaja Lustenau.