Nogomet

Dve domači zmagi in nov poraz Mure

Včeraj so bili odirgani še preostali trije dvoboji 7. kroga PLTS, v katerem smo videli dve domači in eno gostujočo zmago. Tabor je, kot je letos že tradicionalno, doma slavil, tokrat so z 2:0 premagali ljubljanski Bravo. Prekrasnega zadetka se je veselil Leon Sever, ki je zadal v stilu Milenka Ačimovića. V Stožicah sta se srečali moštvi Olimpije in Celja, zmagovalca pa je odločil zadetek kapetana Mirala Samardžića, pet minut pred koncem srečanja. Dvoboj med Muro in Aluminijem je bil odločen v prvem polčasu, po katerem so vodili šumari. Gostje iz Kidiričevega so Muro premagali z rezultatom 1:2 in Prekmurcem zadali drugi zaporedni poraz, ki kljub temu ostajajo na vrhu prvenstvene lestvice.