Košarka

Drugi domači zaporedni poraz Krke

Na drugi včerajšnji tekmi 4. kroga ABA lige, je Krka doma izgubila že drugič zapored. Po porazu z Igokeo, je bila tokrat usodna zagrebška Cibona, ki je slavila z rezultatom 80:63. Tekmeca sta bila izenačena skoraj do zadnje četrtine, pred katero so gostje vodili za tri točke. V zadnji četrtini domači košarkarji niso zdržali, kar so gostje uspešno izkoristili in na koncu slavili prvo zmago v tem tekmovanju. Pri domačih je največ točk dosegel Stipčević 13, Kosi 12 in Camphor 11. Pri zmagovalcih je bil najboljši posameznik Prkačin, z 22 točkami, sledila sta mu Dreznjak s 14 in Bilonovac z 9. Za Krko je bil to že tretji poraz ob eni zmagi. Cibona je slavila prvič letos v ABA ligi in ima prav tako kot Krka, tri poraze. Pred to tekmo, je Zadar slavil v Kopru proti Primorski, z rezultatom 77:55.