KošarkaLiga NBA

Dončić: “Nisem bil pravi”

Dallas poražen proti Memphisu, Miami do nove zmage.

Dallas je po porazu z Memphisom s 133: 104 zdrsnil na šesto mesto na zahodu. Luka Dončić tokrat ni bil razpoložen – 12 točk (4-16 iz igre) in 5 skokov, najučinkovitejši pa je bil Tim Hardaway Jr. z 19 točkami (6-11 iz igre). Mavsi so igrali brez Kristapsa Porzingisa, Boban Marjanović pa je na terenu preživel pet minut in dal 2 točki (1-2 iz igre, 1 odboj v 5 minutah).

Nisem bil pravi. Moramo se odzvati, to je bila ena najslabših iger, ki sem jih igral. Moram se bolje potruditi, “je dejal Dončić.

Miami je zmagal proti Bostonu z rezultatom 129: 121. Duncan Robinson (6-10 iz igre) in Bem Adebayo (10-15 iz igre) sta dosegla po 22 točk, najučinkovitejši s klopi je bil Tyler Hiro s 24 točkami (10-15 iz igre, 11 skokov), medtem ko je imel Goran Dragić 17 točk (6-11 iz igre, 2.). Jimmy Butler je dosegel 13 točk, drugi polčas je izpustil zaradi težav z očesom.