Rokomet

Celjani težko do zmage, Ljubljana do prve točke

Odigran je 2. krog rokometne Lige NLB. Prvaki iz Celja so se zelo namučili na Koroškem, saj je bil v 59. minuti izid izenačen na 26:26, vendar so izkušeni Celjani v zadnji minuti dosegli 3 zadetke in zmagali z rezultatom 26:29. Butan Plin Izola je komaj s strelom iz sedmih metrov, po izteku igralnega časa, na gostovanju pri Ljubljani izvlekla točko, rezultat je bil 22:22. Ribnica ni imela večjih težav v Dobovi in je zmagala z 28:34, prav tako Gorenje v Ljubljani na gostovanju pri Slovanu, rezultat je bil 23:28. Trebnje nadaljuje z dobrimi igrami, doma je premagalo Ormož z 38:34, Urbanscape Loka pa Krko z 28:22.
Napeto je bilo tudi v Kopru, kjer so domači le strli odpor gostov iz Maribora in zmagali z izidom 24:23.