KošarkaSlovenija

Cedevita Olimpija korak bližje končnici evropskega pokala

Košarkarji Cedevite Olimpije so v 4. krogu 7Days EuroCupa gostovali v Franciji in domači JL Bourg En Bresse premagali s 64:77.

Ljubljanski košarkarji so Francoze premagali še drugič in prišli korak bližjen astopu v končnici. Slovenski predstavnik je odlično odprl srečanje in po prvi četrtini vodil z 21:28, kljub temu so se domači do polčasu prebudili in obrnili rezultat v svojo korist, ob polčasu so vodili z 41:39. Ljubljančanom sta pripadli zadnji dve četrtini, s čimer so vpisali tretjo zmago v drugem delu evropskega pokala in se utrdili na drugem mestu. Najboljša strelca sta bila s 15 točkami Blažič in Brown, sledil Jima je Perry, ki jih je prisepval 14.