Odbojka

Calcit tudi v drugo brez večjih težav

Odbojkarji Calcita iz Kamnika so nocoj odigrali povratni dvoboj evropskega tekmovanja CEV Challenge cupa, po včerajšnji zmagi s 3:0, so tudi nocoj Vardar iz Skopja premagali z rezultatom 3:0.

Nocoj so makedonski odbojkarji vse sete pričeli z vodstvom, a so do konca niza domači odbojkarji, rezultat vselej obrnili v svojo korist. V prvem setu Kamničani niso imeli večjih težav, saj so kmalu pobegnili nasprotniku in set dobili z rezultatom 25:16. V drugem setu so imeli domači nekaj več težav, čeprav rezultat tega ne kaže. Odbojkarji Vardarja so se dobro upirali do sredine seta in držali priključek, a je tudi drugi niz pripadel domačil, končal se je z rezultatom 25:17. V zadnjem odločilnem setu, so odbojkarji Calcita odločno krenili in kmalu prišli do visoke prednosti, katero so držali do konca srečanja. Dvoboj se je končal po treh nizih, trajal pa je vsega  61 minut.

Calcit Kamnik – OK Vardar Skopje 3:0
(25:16, 25:17, 25:17)